Всім відоме просте правило – щоб досягти чогось, потрібно докласти зусиль, алее.....буденні справи, швидкий ритм життя, 100500 причин чому краще ні ніж так. Коли простіше відкласти все на завтра, на понеділок, на наступний місяць, рік - знайома схема?) Ми пропонуємо Вам цікавий челендж!

Давайте разом почнемо виховувати в собі корисні звички!

Почнемо з тих, які точно не приносять ніякої користі – звички обговорювати та засуджувати.

Правила прості: одягаємо браслет і приймаємо рішення протягом 21 дня, а саме стільки часу потрібно щоб виробити звичку, не обговорювати, а якщо і починаємо розмову про когось, то шукаємо лише позитивні сторони, і не засуджувати.

Фішка ось в чому: як тільки правило порушено, переодягаємо браслет з однієї руки на іншу і починаємо відлік з початку. Знову 21 день. Браслет, з словом “УСПІХ”, буде своєрідним постійним нагадуванням для нас.

 Що це нам дасть? Навчить уникати розмов про негатив, а найкращий спосіб для цього – постійно помічати позитив в навколишньому світі, в оточуючих і, звичайно ж, в собі. А вміння знаходити щось хороше в найгірших і, здавалося б, безвихідних ситуаціях – безцінна звичка, яка наблизить нас до УСПіХУ!Ну що ж, починаємо?!