Будь яка жінка мріє про успішного, у всіх відношеннях, чоловіка. Якими ж рисами повинен бути наділений ВІН – справжній чоловік? Впевненість в собі, розум, цілеспрямованість, сила, почуття гумору… Так, все це дуже  важливо, але, неправильно було б стверджувати, що зовнішній вигляд чоловіків не має значення. Перше враження таке сильне, що його важко змінити навіть тоді, коли воно давно вже перестало бути першим.

Більшість жінок впевнено стверджують, що одним з найважливіших чинників при виборі партнера для них є ... аромат.

Згідно опитувань, проведених серед жінок із найвишуканішим «нюхом», була визначена п'ятірка кращих чоловічих ароматів:

Givenchy Pour Homme Blue Label — по праву перше місце, аромат випущено в 2004 році і до тепер не покидає лідируючих позицій по опитуванню чоловічої та жіночої статті.

Другим стає Bvlgari Aqva Marine Pour Homme — парфум, який припаде до душі чоловікові з яскравою індивідуальністю, приборкувачеві океану і морської хвилі.

Versace Man Eau Fraiche — наш третій аромат. Переповнений елегантністю, шиком, тонкістю і бадьорістю, він ідеально підходить для впевнених в собі чоловіків.

На четвертій сходинці розмістився Fahrenheit від Dior – це ідеальні парфуми для пристрасних, активних чоловіків. Свою першість, характер і силу волі вони демонструють разом зі своїм ароматом.

Крайнім в нашому списку, але далеко не гіршим є La Nuit de L’Homme від YSL. Впевнено можна сказати, що він зацікавить всіх шанувальників якісної парфумерії.

Та основне не забувати про власне «коло аромату», радіус якого дорівнює відстані витягнутої руки. Оточуючі не повинні відчувати ваш парфум, якщо вони не входять в це «коло».

Нормою для нинішніх успішних чоловіків став справжній чоловічий аксесуар, показник статусу в суспільстві і стильна прикраса - годинник. 

Хочеться розпочати список найпопулярніших брендів годинників середнього сегменту з американського бренду Bulova, які зробили один із перших у світі наручних годинників. У 1926 році компанія розмістила першу в США загальнонаціональну рекламу на радіо, фактично – контекстну: щогодини точний час оголошували «за часом Bulova».

Рівнозначними по ціні є годинники бренду Invicta. Від часу свого заснування в 1837 році, Invicta забезпечувала європейський ринок недорогими механічними хронометрами, з тавром Swiss-made.

Якщо на вашу думку у годинник не варто інвестувати і сотню доларів, а підтримка стилю вимагає яскравий годинник тоді зверніть увагу на швейцарський бренд Swatch. Ці годинники просто створені для стилю кежуал. Недарма назва бренду – це скорочення від “Second watch”, що ніби натякає на ідею годинника як відносно дешевого аксесуара, який легко можна змінювати.

Також без уваги не можна залишити Smart watch. Це просто різновид годинників, брендів є безліч, та багато з них вам відомі.

Нaш швидкoплинний ритм життя, нacичeний бeзпeрeрвним руxoм i пocтiйнoю “змiнoю дeкoрaцiй”, дозволяє чоловікам по-іншому дивитись і на прикраси, які донедавна були поза увагою. Більшість представників сильної половини людства нехтують ними, а дарма, адже саме деталі здатні підкреслити індивідуальність та зробити буденний лук завершеним. Трендом 2017 року, який здатен доповнити навіть непримітний образ, є чоловічі браслети. Такі прикраси, в поєднанні з годинником та окремо, з кожним днем набирають  все більшої популярності. Виробників в Україні з’являється безліч, тут варто не схибити, адже виробництво має багато секретів. Якість каміння, надійна основа, стильний дизайн, широкий асортимент, індивідуальний підхід до клієнтів, відповідність ціни та якості – те, на що слід звертати увагу, при виборі  браслетів.

Одним з якісних виробників таких прикрас ручної роботи – є молодий Український бренд KaktuS accessories – лише натуральне каміння, в поєднанні із срібною фурнітурою, саме те, що виділяє їх серед інших виробників. KaktuS accessories позиціонують свої браслети як ті, які приносять успіх, додають привабливості, загадковості, впевненості, індивідуальності, хто знає, можливо це і правда;) Браслети з натурального каміння – це не просто трендові прикраси, це стиль, унікальність, це спосіб життя.

Але все ж таки, рамки свого успіху кожна людина визначає сама, і загальноприйнятий погляд не повинен руйнувати суб’єктивне ставлення до цього. Існує тільки один беззаперечний і найголовніший  атрибут успішного чоловіка — щастя.