+38(097)800-40-58

Ми щодня стаємо кращими для Вас. Скромність не та риса, якою варто гордитися, тому ми описали основні наші переваги, щоб допомогти Вам зробити правильне рішення при виборі стильних аксесуарів для себе та в ролі подарунку для близьких.

Переваги аксесуарів KaktuS:

Першою, і мабуть найважливішою, перевагою є основа браслета, адже вона є обов'язковою складовою якісного виробу. Саме основа забезпечує міцність, унеможливлює розтягнення та розрив улюбленого аксесуару. До цього питання ми підійшли серйозно: всі продавці були "допитані", не один метр було розірвано в процесі тестувань, та знайти саме те, що НЕ розтягується і НЕ рветься здавалось нереальним...але...ми чітко знали чого хотіли, іііі мабуть наш ентузіазм таки допоміг знайти ЇЇ - еластична, міцна нитка, товщиною 1 мм, в потрібних кольорах. Тепер ми на 100% впевнені в міцності браслетів KaktuS.

Перевага №2 - вузлик. В перших браслетах KaktuS ми не звертали увагу на дрібнички, як зараз. Якщо хтось, читаючи це, пригадує в своєму улюбленому аксесуарі вузлик на основі, ми можемо його виправити.
Всі нові браслети НЕ МАЮТЬ видимого з'єднання, це не просто покращує зовнішній вигляд, але і застерігає від розв'язання основи. 
Ще один гол у Вашу користь. Ми цінуємо Вашу довіру, тому робимо все, щоб Ви були впевнені в якості аксесуарів KaktuS.


Рухаємось вперед - 3:0 
мова піде про наше все - каміння, яке сотні тисяч років відлежувалось в надрах Землі, на дні морів, в місячному ґрунті та метеоритах - "космічних прибульцях", а все для того, щоб сьогодні прикрашати ваші запястя. Природа і час - основні наші партнери у виготовленні бездоганних аксесуарів.
Зараз існує безліч видів синтетичного каміння, яке часто важко розпізнати, але, для того щоб Ви отримували лише найкраще, і працюємо ми. Кожен! вид каміння, перед тим як опинитись на Вашій руці, проходить наш ретельний відбір, і перш ніж представити його Вам, ми обов'язково, впродовж 10-15 днів, тестуємо його: хоча б один член команди KaktuS не знімає досліджуваний браслет: в вогонь чи в воду, в душ чи в ліжко - відслідковуємо будь які зміни, що відбуваються, а також збираємо компліменти чи критику в його сторону. І тут вже "виживають" найкращі. Тому, кожен камінь, з нашого асортименту, тривалий час даруватиме Вам позитивні емоції не лише завдяки природнім властивостям, а й бездоганному зовнішньому вигляду. 

Після того як ми визначились з основою, маючи достатній асортимент каміння, та активно відбираючи-тестуючи нове, ми зрозуміли - цього нам мало.. МА-ЛО. НЕцікаво. Сіро. Як у всіх.. І, оскільки пункту "загубитись" в наших планах немає, потрібно було шукати ЩОСЬ..щось своє. 
І якось раптово народилась ідея створення срібної фурнітури - НАШОЇ, унікальної, максимально лаконічної, стильної, яка і стала цим, впізнаваним для вас, і таким важливим для нас, ЧИМОСЬ 
Ми не сумнівались, в турборежимі знайшли ювеліра, який зрозумів нас, і втілив плоди нашої яскравої уяви в життя. З того моменту ми працюємо лише з дорогоцінними металами, зараз це срібло 925-ої проби, підтверджене документами Державної пробірної служби України.
На кожній підвісці також є лазерна проба.
Тому KaktuS насправді JEWELRY.

Наступною нашою перевагою є оперативність. Ми надішлемо Ваше замовлення протягом 24 годин від моменту його підтвердження. Ми цінуємо Ваш час!

Розповідати багато про індивідуальний підхід до клієнтів не будемо, але можемо впевнено сказати, що до кожного замовлення підходимо творчо, намагаючись врахувати усі Ваші побажання. І знаєте, окрім позитивних відгуків, ми отримуємо нові ідеї! Саме завдяки Вашим побажанням з'являються цікаві дизайни, кольори, поєднання каміння. Тому давайте експерементувати разом, ми відкриті до будь-яких побажань.

7:0 .
Психологи в один голос стверджують, що дарувати подарунки значно приємніше, аніж отримувати. Перше враження, зазвичай, основне, тому ми зробили таке упакування виробів, щоб воно з першого погляду привернуло увагу та підкреслило вишуканість браслета. KaktuS jewelry - це повноцінний подарунок з любов'ю ❤️ для найближчих людей.

Перевага #8 більше схожа на вихваляння підрахунки приблизні, але дуже приємні - більша половина наших клієнтів повертаються до нас для повторної покупки. Дякуємо Вам за довіру, робимо все, щоб Ви залишалися задоволеними.


Перевага 9:0 - "Оперативність"
Ми прекрасно розуміємо Ваше бажання якомога швидше отримати браслет від KaktuS jewelry, тому робимо все для того щоб надіслати аксесуар в день замовлення.

Оплата після отримання
На даний момент браслет KaktuS можна взяти в руки, приміряти та полюбити ще до придбання в точках продажу (#kaktusoffline) , але оскільки покищо мережа досить маленька, а ми розуміємо важкість вибору, тому надаємо можливість усім отримати браслет, приміряти його, переконатись, що Ваші очікування відповідають реальності, і аж тоді здійснити оплату. І після цього, з гарним настроєм та новим улюбленим аксесуаром іти підкорювати світ.

11:0 
Обмін. 
В попередній перевазі ми писали про оплату після отримання, в перевазі #11 хотілося б доповнити інформацію. Буває, коли приносиш браслет додому і розумієш, що він не зовсім підходить до улюбленого годинника чи основних елементів одягу. Команда KaktuS залишає за клієнтами можливість обміну, тому замовляйте браслет без зайвих пересторог, ми любимо вас!

12:0 
Універсальність 
Ми позиціонуємо браслети KaktuS як аксесуари, що прикрашають чоловічі руки, проте часто нашими клієнтами є і прекрасна, ніжна та світла половина людства, а нашими найулюбленішими замовленнями є парні браслети! 
І скажемо вам по секрету, що ми вже підготували для Вас виключно жіночу, вишукану та особливу лінію браслетів... Залишайтеся з нами, тут багато цікавого.

Віднедавна ми почали активніше розвивати географію offline продаж, щоб у Вас була можливість приміряти та обрати свій, ідеальний браслет. Інформацію про появу KaktuS у Вашому місті обов’язково публікуватимемо у профілі #kaktusoffline.
Якщо ж у Вас є власний магазин, в якому Ви б хотіли представити наші товари, пишіть: kaktus.access@gmail.com , і ми обов’язково сконтактуємо з Вами.

Команда KaktuS робить все можливе, щоб Ви стали щасливішими отримавши наш аксесуар. Тому ми, впевнені у якості прикрас, офіційно надаємо гарантію 6 місяців на ВСІ вироби. Ми працюємо для Вас.

Перевага #15 - обгрунтована ціна.
Наші аксесуари на 100% з натурального каміння та срібла, тому ми заморочилися і подбали про сертифікацію та інші документи, які підтверджують якість виробів: на запитання "це натуральне, напівкоштовне каміння?" в нас є Експертний висновок Державного гемологічногео центру України, а про те, що вся фурнітура срібна свідчить наявність проби на кожному виробі, а також документи Державної пробірної служби України. 
Тому, придбавши прикраси KaktuS, Ви можете бути впевнені в їх якості!


 

16:0
 Ця перевага не унікальна, але є важливою. 
З кінця 2016 року в Україну прийшов тренд чоловічих браслетів з натурального каміння. І якось непомітно влився в гардероб стильних чоловіків: відомі ведучі, музиканти, політики вже не знімають нові улюблені аксесуари! Тому "stay in trend" разом з Kaktus accessories

"Аксесуари KaktuS приносять УСПіХ, наукою це не доведено, але і не спростовано!" це речення для того, щоб Ви посміхнулись😉
Ми не чаклуємо над нашими браслетами, не намагаємося нікого обманути, просто знаємо: в УСПіХ потрібно вірити і він обов'язково супроводжуватиме Вас!
Нам всім хочеться чуда, і кожному буде приємно розуміти, що його частинка завжди поруч, на запясті. ВІРИМО в УСПіХ РАЗОМ!

 


Замовлення в один клік